Książki rządzą – aby za zakrętem było znacznie więcej niż lustro

Podstawy Inteligencji emocjonalnej. Relacja emocjonalna autor-czytelnik. Charaktery i osobowość – zapis webinaru

Napisany przez: MałGocha Książki Rządzą - lut• 04•14

Kolejna część informacji jak pisać dobrze.

Komentarze

comments

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

8 Komentarzy(e)

 1. KO247 pisze:

  ja siegnalem po raz pierwszy po ksiazke GOLEMANA w 1998 pod wplywem sporow ze swa narzeczona i nnnymi ludzmi z otoczenia ,mialem i mam (moze troche mniej tzw trudny charakter i utrzymanie przy sobie ludzi jest dla mnie trudne ,choc potrafie byc fajny tez (nie tylko jak spie)Analiza poprzednika trafiona choc troche powierzchowna ,bo najciekawsze w tej ksiazce zaczyna sie po 100 stronach.Osobiscie chyba zwiezlejsza merytorycznie trafniejsza jest ksiazka Carnegie Dale „jak zdobyc przyjaciol i zjednac sobie ludzi”Mi osobiscie wiele usmiadomila ,choc w zyciu jeszcze jej nie stosowalem (bo wczoraj przeczytalem )Polecam kazdemu (nie tylko raptusom)

 2. Powiem tak, poradnik nie jest zły, ale według mnie w pewnych momentach strasznie nudnawy… Pani Grażyna czasem skupia się na elementach mało istotnych, które ja osobiście pominęłabym podczas realizacji podobnego poradnika. Niemniej jednak dowiedziałam się paru istotnych rzeczy, które przełożę na praktykę podczas pracy nad najbliższą powieścią.
  Pozdrawiam!

 3. Luke pisze:

  Bardzo dobrze, że powstał ten poradnik, ponieważ nie wszyscy zdają sobie sprawę jak ważna jest w dzisiejszym świecie inteligencja emocjonalna, która pomaga nam w karierze zawodowej, ale także i w życiu codziennym.

 4. drewdom pisze:

  ciekawy poradnik

 5. Orzelu pisze:

  Taki poradnik to fantastyczna rzecz, bardzo pomocna i niebywale ciekawa.

 6. Mopa pisze:

  Bardzo fajny poradnik. Polecam;)

 7. Piotr pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł – polecam. Umiejętność empatii pomaga usytuować się w zawodowym środowisku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge