Książki rządzą – aby za zakrętem było znacznie więcej niż lustro

Spotkanie Blogerów Książkowych

Napisany przez: MałGocha Książki Rządzą - mar• 19•13
ksiazkowe_partyjpgOtrzymałam dziś e-maila z propozycją wyjątkowego spotkania w realu. Ale – przeczytaj sama:
Drogie Blogerki i Blogerzy Książkowi,

Od ponad dwóch lat śledzę, co się dzieje na blogach książkowych. Większość z Was śledzi też pewnie stronęwww.czytanieszkodzi.pl .
 
Z różnych sygnałów (m.in. spotkań blogowiczów w różnych miastach) wnoszę ostatnio, że istnieje wśród Szanownych Blogerek i Blogerów Książkowych spora chęć do kontaktowania się w realu a nie tylko w blogosferze. Więc może spróbujmy?
Proponuję Ogólnopolskie spotkanie Książkowych Blogerek i Blogerów,  które może stanie się początkiem spotkań regularnych – jeśli nam się spodoba to pierwsze.
 
Proponuję się spotkać 13 kwietnia, w sobotę, ok. godz. 12. Bardzo chętnie nas będzie gościć księgarnio-kawiarnia TARABUK na ulicy Browarnej 6 w Warszawie www.tarabuk.pl, która jest  – z oczywistych powodów – zainteresowana poznaniem Waszej opinii na temat ebooki vs. książki realne…Spotkanie trwałoby do max. 17, z przedstawianiam siebie i swoich blogów, dyskusjami w grupie i podgrupach na różne interesujące nas tematy, zdecydowaniu o kolejnych spotkaniach, jedzeniu i piciu, przeglądaniu książek na półkach (i ew. kupowaniu, będziemy mieli zniżkę) i tak dalej.
 
Po wstępnych zgłoszeniach spróbujemy ustalić dokładny program spotkania, żebyście mieli poczucie, że spędziliście czas ciekawie i pożytecznie i mieliście szansę się dać poznać.
 
Mam trzy prośby:
oczywiście po pierwsze bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałby wziąć udzial w tym spotkaniu.
Po drugie, jeśli macie pomysły, czego byście się spodziewali/chcieli/marzyli, żeby się odbyło na takim spotkaniu, to napiszcie.
Po trzecie, prawdopodobnie potrzebować będziemy noclegów dla Blogerek i Blogerów spoza Warszawy. Jeśli ktoś z Warszawy lub bliskich okolic mógłby zaoferować nocleg Blogerce lub Blogerowi to też bardzo proszę o zgłoszenie  (nocleg można zaoferować nawet jeśli nie chcecie czy nie możecie przyjść na spotkanie).
 
Ten mail wysyłam do ok. 360 osób, których książkowe blogi są w bazie czytanieszkodzi.pl Jeśli w bazie nie ma jakiegoś bloga, który znacie to przyślijcie informację, żebym też mógł jej/jego właściciela zawiadomić.
 
Pozdrawiam serdecznie
Cóż, ja już zaznaczyłam datę w kalendarzu i zapewne się wybiorę.  A Ty? Może się spotkamy?

Komentarze

comments

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Komentarzy(e)

  1. Ola_83 pisze:

    A już miałam nadzieję,że może bliżej Łodzi:-)
    pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge