Książki rządzą – aby za zakrętem było znacznie więcej niż lustro

„Być kobietą…” z ciężkim bagażem ale do przodu

Napisany przez: MałGocha Książki Rządzą - kwi• 05•12

Książkę wchłonęłam podczas podróży pociągiem do/z szkolenia, na którym ostatnio byłam. I tak jak szybko minęła mi podróż, tak szybko ta pozycja przeze mnie przeleciała. To było moje trzecie spotkanie z P.Katarzyna Miller. Z czego dwa na kartach książek a jedno podczas konferencji dla kobiet, jakieś dwa lata wstecz.

Panią Kasię podziwiam za poukładanie siebie, spójność wewnętrzną, wesołe usposobienie, żywotność i poczucie humoru. Przynajmniej tak ją odebrałam w realu, jak i na kartach książek.

Sama książka to zapis fikcyjnego, sześciodniowego warsztatu psychoterapeutycznego, skleconego z wielu takich rzeczywistych warsztatów.

Być kobietą …duetu Katarzyny Miller (psychoterapeutka) & Moniki Pawluczuk (dziennikarka, scenarzystka) poradnikiem nie jest. To mogę powiedzieć od razu. Nie daje nam nachalnej recepty na to jak i co mamy zrobić. To raczej lekcja pokory, wglądu w siebie i zmierzenia się z, nie zawsze wygodną prawdą. Prawdą, która może, jak w przypadku jednej z kobiet, zburzyć dotychczasową, pozornie idealną wizję naszego życia.

Dla kobiet na początku drogi do Siebie – polecam zdecydowanie. Dla kobiet mocno w temacie (ja zawodowo), jako ciekawostka formy. Na jeden dłuższy wieczór dla zainteresowanych tematem rozwoju osobistego.

Komentarze

comments

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge